Navin Ellipse Sensor Black

Navin Ellipse Sensor Black

  • Виробник: NAVIN
  • Модель: Ellipse Sensor Black
  • в наявності
  • Електрична рушникосушарка Navin Ellipse Sensor Black  у чорному кольорі.Сушник для рушників сучасного вигляду з електрич..

Мощность:




100% гарантія на товар, що продається

Швидка доставка по всій країні

Висока якість товарів магазину

Цілодобовий центр підтримки

Електрична рушникосушарка Navin Ellipse Sensor Black  у чорному кольорі.

Сушник для рушників сучасного вигляду з електричним підключенням з правого або з лівого боку на вибір. Можлива комплектація сушки для рушників прихованим (прямим) підключенням.

Navin Ellipse Sensor обладнаний нагрівальним елементом сухого типу з таймером. Що забезпечує легке керування потужністю сушки для рушників.

Сушки для рушників виготовлені з вуглецевої сталі. Товщина стінки 1,5 мм. Вертикальні колектори полотенцесушителя Navin Ellipse виконані з квадратного профілю 30х30 мм. Перемички мають овальну форму профілю 40х10 мм.

Пропонується у двох варіантах кольору: чорний муар і білий.

Варіанти розмірів Navin Ellipse Sensor:

  • 500*800 мм
  • 500*1000 мм
  • 500*1200 мм

Магазин опалення Батарея пропонує купити недорогу чорну електричну сушку для рушників "Еліпс" з  доставкою по Україні! Ми гарантуємо найкоротші терміни постачання та високу якість продукції від українських виробників!

Ціни вказані за електричну версію рушникосушарки у вибраному кольорі та розмірі з підключенням під розетку. Для розрахунку вартості сушки для рушників з прихованим підключенням - зверніться, будь-ласка, до наших спеціалістів.

Зведені дані:
Вид сушки для рушників Електричний
Артикул Navin Ellipse Sensor Black
Країна походження ТМ Україна
Форма Драбинка
Покриття (колір) Чорний
Гарантія 60 місяців
Технічна інформація
Матеріал Сталь
Підключення Нижнє
Габарити (мм) 500*800*75, 500*1000*75, 500*1200*75
Міжосьова відстань 470
Потужність (Вт) 110-200
Можливість встановлення ТЕНу Да
Max. потужність ТЕНу (Вт) 200

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!